Adatrögzítés (Ref.sz.: 26867)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: 20108-09-17
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a telekommunikáció területén tevékenykedő partnerünk, a Telenor keres diák munkatársat törökbálinti központjába.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Szerződések ellenőrzése, vizsgálata, javítása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Ad-hoc jellegű feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Excel,Word)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Heti minimum 20 óra vállalása (rugalmasan kezelhető)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1250 Ft/óra
  • Céges buszjárat (törökbálinti munkavégzés)
  • Szakmai gyakorlat igazolása (diákszövetkezeten keresztül)

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.