Küldemények rendszerezése suli után (Ref.sz.: 26865)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Magyarország egyik vezető logisztikai cége a TNT kínál órarendhez igazítható munkaidőben 4 órás délutáni vagy délelőtti munkát a reptéren. Kijutni legkönyebben vonattal a Nyugatiból lehet kb.20 perc, amire több helyen fel tudsz szállni (Zugló, Kőbánya-Kispest) a vonatot a budapesti BKK bérlettel tudod használni, de megközelíthető Kőbánya-Kispestről a 200E busszal is.

A Mind-Diák évente 10.000 diákot segít munkatapasztalathoz és pénzkereseti lehetőséghez. Legyél Te a következő!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Te feladataid ezek lesznek:

  • a csomagok felcímkézése,
  • vonalkódjának leolvasása és szortírozása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Beszerzés/Logisztika/Szállítás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos jogviszony (aktív vagy passzív)

 Munkaidő:

Hétfő és péntek között késő délutánonként 2-3 alkalommal, de ha több napot érsz rá az sem baj :)

(17:30-21.00-ig vagy 18:00-21:30ig) több műszak is vállalható

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.