Adminisztrációs asszisztens (Ref.sz.: 26862)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Pest Megyei Békéltető Testület (1119 Budapest, Etele út 59-61. 2. emelet 240.) számára elnöki titkárságán történő foglalkoztatás céljából keresünk adminisztrációs asszisztens diák munkavállalót.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adattrögzítés
  • Iratrendezés, archiválás
  • Postázás előkészítése és levélfeladás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Magabiztosan Windows- (Word-, Excel-) program ismeret,
  • Hatékony, felelősségteljes és precíz munkavégzés,

Munkaidő:

Hétfő-péntek között heti minimum 20-25 óra
A főfoglalkozású munkavállalók 8:00-tól 16:00-ig terjedő munkaidején belüli lehetséges. Személyes bemutatkozás után a munkavégzés azonnal megkezdhető és első lépésben 2018. december 20-ig tart, de a továbbiakban hosszabbításra van lehetőség.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1038 Ft / óra diákbér
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Tapasztalat szerzés

öltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.