Termék kiszolgáló gyakornok (Ref.sz.: 26846)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Fővárosi Közterület-fenntartó Zártkörűen Működő Nonprofit Részvénytársaság elsődleges és legfontosabb feladatait a hulladékgazdálkodással és a köztisztasággal kapcsolatos tevékenységek jelentik. Az FKF Nonprofit Zrt. tevékenységi köréből adódóan, kiemelt jelentőséget tulajdonít világunk, környezetünk tisztántartásának, rendezetté, egészségesebbé tételének és mindezen értékek megőrzésének.

A Fővárosi Közterületfenntartó partnercégünkhöz keresünk diákokat működő ügyfélszolgálatukba termék kiszolgálói pozícióba.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Beérkező ügyfelek kiszolgálása
  • Zöldhulladékos és kommunális zsákok értékesítése
  • Adminisztratív feladatok
  • Pénztárgép kezelés

Munkaidő

Hétfőtől péntekig 6.40 - 16.00 között részmunkaidőben történő foglalkoztatás, heti minimum 25-30 óra vállalás 2018. december 31-ig.

Munkavégzés helye

Budai Ügyfélszolgálati Iroda, 1027 Budapest Fő út 47.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1038 Ft
  • Irodai környezet
  • Rugalmas munkaidő beosztás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Alapítvány/Non-profit

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Ha felkeltette figyelmed a munkalehetőség, kérlek töltsd ki a lenti rövid űrlapot és küldd el a jelentkezésedet. Kérdés esetén várom megkeresésedet a lenti e-mail címen.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.