Adminisztratív kisegítő - áramszolgáltatónál (Ref.sz.: 26844)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Baja, Baja (Járás)
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Több mint 160 éves múltra visszatekintő áramszolgáltató cég, mely az ország nagy területén szolgálja ki az áramfogyasztó lakosságot.

Ezúttal a NKM Áramszolgáltató Zrt. bajai telephelyére keresünk adminisztratív tevékenység ellátására nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákokat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Papírtérképek szkennelése és a szkennelt állományok számítógépen megfelelő könyvtárrendbe való rendezése
  • Egyedi fejlesztésű szoftverben, adatok rögzítése
  • Back office feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Energetika/Villamosság

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Feladat vállalása hosszú távon
  • Folyamatos munkavállalás
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 08.00 - 16.00 között - hetente minimum 20-25 óra teljesítése kötelező!

Amit kínálunk:

  • Multinacionális, modern munkakörnyezet
  • Bruttó 794 Ft/óra díjazás
  • Az egyéni ráéréshez igazítható, előre tervezhető munkaidő-beosztás

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, pontosan mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.