Back office munkatárs (Ref.sz.: 26577)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Győr
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Hazai meghatározó távközlési vállalatnak, a Telekomnak keresünk adminisztratív területre diákokat! Ha hosszú távú munkalehetőséget keresel, görgess lejebb a részletekért!

Ha érdekel, milyen a Telekomnál dolgozni, katt a lenti linkre: https://www.youtube.com/watch?v=wH0ld6n3xOM

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • telefonos időpontegyeztetés az ügyfelekkel (nem értékesítési feladat, hanem: pl. tv, internet bekötése, szerelés, karbantartás)
  • kapcsolódó adatrögzítés
  • egyéb felmerülő adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 08:00 - 20:00 között  - hetente 20-25 órában (napi 4-6-8 óra, ahogy épp az órarended engedi)

Nem baj, ha még nem ismered az órarended, miután kiderül, újratervezhető a beosztás!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Legalább fél évre keresel munkát
  • nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony vagy egényi tanrend
  • magabiztos kommunikáció

Amit kínálunk

  • bruttó 920 Ft/óra diákbér
  • hosszútávú munkalehetőség
  • multinacionális munkakörnyezet

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezem gombot. Egy-két napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.