Mérnök asszisztens (Ref.sz.: 26749)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Kecskemét
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz európai színvonalú, az elektromágneses félvezetők gyártásában világszerte vezető gyár mérnökségén!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Mérnökség adminisztratív feladatainak segítése

  • Termékellenőrzési feladatok

  • Jegyzőkönyvek felvétele, készítése

  • Egyéb feladatkörhöz kapcsolódó kisegítői tevékenységek

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Termelés/Gyártás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony

  • 18. életév betöltése

  • Precizitás

  • Műszaki menedzser, gépész vagy informatika jellegű tanulmányok

  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Outlook, Office programok használata)

  • Hétfőtől péntekig legalább 3 nap vállalása kötelező

Munkaidő: Hétköznapokon 08.00-16.00 között rugalmas, előre egyeztetett beosztásban, legalább napi 4 órás munkaidő.

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 794 Ft/óra
  • Hosszú távú lehetőség
  • Előre tervezhető beosztások
  • Gyakorlat leigazolása

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.