Service Desk (Ref.sz.: 26519)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Biztosítási asszisztenciával foglalkozó partnercégünk több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. A Europ Assistance munkavállalói a közös értékeinek, az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és ügyfeleik iránti elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről.

Részese lehetsz egy 3-szoros Business Superbrands díjat elnyert nemzetközi vállalatnak, amelyet minden évben az üzleti szektor legkiválóbb márkái kaphatnak meg.Csapatépítőjük pl. közös síelés remek lehetőség lehet egy mai modern munkahely megismeréséhez.

Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak, jelentkezz!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • ServiceDesk jegyek hozzárendelése felhasználókhoz
  • Folyamatban lévő feladatok adminisztrációja és követése
  • IT management napi szintű támogatása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

IT/Informatika

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Informatikai rendszerek közötti összefüggések értése

Munkaidő

  • H-P: 8.00-18.00
  • Sz-V: 8.00-14.00
  • Heti 25 óra vállalása, rugalmas munkaidőben

Amit kínálunk

  • Br. 1100 Ft/óra
  • Releváns tapasztalatszerzési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.