Kárügyintéző (Ref.sz.: 26518)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Biztosítási asszisztenciával foglalkozó partnercégünk több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. A Europ Assistance munkavállalói a közös értékeinek, az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és ügyfeleik iránti elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről.

Részese lehetsz egy 3-szoros Business Superbrands díjat elnyert nemzetközi vállalatnak, amelyet minden évben az üzleti szektor legkiválóbb márkái kaphatnak meg.Csapatépítőjük pl. közös síelés remek lehetőség lehet egy mai modern munkahely megismeréséhez.

Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak, jelentkezz!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Beérkező kárigények feldolgozása, elbírálása, kezelése
  • Beérkezett számlák feldolgozása, adminisztrálása
  • Napi szintű kapcsolattartás a megbízókkal
  • Információszolgáltatás a belső szabályozásnak megfelelően

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Megbízható, precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Magas szintű MS Office ismeretek (excel függvények)
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

Munkaidő

  • A hét mindennapján lehet menni
  • Rugalmas munkarend

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Br. 1100 Ft/óra + prémium
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.