Ügyfélszolgálati kisegítő munkatárs (Ref.sz.: 26804)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Békéscsaba
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Partnerünk, a Vodafone Magyarország Zrt. keres ügyfélszolgálatos diákot márkaboltjába.

Egy kis extra költőpénzt szeretnél vagy kifizetni az albit?
Rajtad áll, hány napot vállalsz, a versenyképes fizetés adott. Ezzel a pörgős munkával hasznosan töltheted el a szabadidődet.
Napi 4-6, de akár 12 órában is dolgozhatsz a belvárosban, légkondicionált üzletben.

Szeretsz emberekkel foglalkozni?
Akkor ez a munka Neked való. Egy márkaboltban mindig egyéni vásárlói igényekkel találkozhatsz, így sosem unatkozol.

Szóba jöhet munka hosszabb távra is?
A Vodafone márkaboltokban már sok diák talált rugalmas és biztos állást, ami természetesen az iskola mellett is könnyen ellátható.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Ügyfelek tájékoztatása, kezelése
  • Termékek ismertetése
  • Számlabefizetés segítése
  • Adminisztratív feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Ügyfélszolgálat/Vevőszolgálat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • 18. életév betöltése
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Ügyfélkezelési tapasztalat
  • Jó műszaki érzék
  • Legalább felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ápolt, igényes megjelenés
  • Adminisztrációs tapasztalat, agilitás

...akkor Rád van szükségünk!

Munkaidő:

Hétfőtől szombatig 8.30-17.30 között, 6-8 órás beosztásokban! Heti 3 nap vállalása kötelező!
Csak úgy jelentkezz, ha hosszú távra tudod vállalni a munkát!

Amit kínálunk

  • Bruttó 820 - 1640 Ft/óra bér
  • Túlórabér és hétvégi pótlék kifizetése
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.