Irodarendezés digitális eszközökkel (Ref.sz.: 26802)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnal
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Rövid távra keresel megbízható munkalehetőséget még a vizsgák előtt?
A Magyar Telekom Nyrt. Népligetnél épült új székházába keresünk diákokat, akik a digitális eszközök szétosztásában tudnak segíteni. Várjuk jelentkezésedet! Együtt Veled.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Digitális eszközök - monitor, dokkoló, billentyűzet, egér - rendezése
  • Munkaállomások felszerelése az új eszközökkel

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Heti 15-20 óra vállalása

Munkaidő

  • 3 hónapos időszak, szeptember és november között
  • Órarendhez igazítva rugalmasan 8.00-16.00 között

Miért jó a Magyar Telekomnál dolgozni?

  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • Fiatalos légkör
  • Igényes munkakörnyezet
  • Szabadidődhöz igazítható beosztás

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot és már kész is a regisztrációd! Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.