Marketing gyakornok (Ref.sz.: 26801)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Gödöllő
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Az AVON már több, mint 130 éve kiáll a szépség, az innováció, a pozitív gondolkodás és mindenekelőtt a Nők mellett! A cég magyaroroszági leányvállalata az Avon Cosmetics Hungary Kft. 1990 óta tevékenykedik, sikere azóta is töretlen.

Ha fontos neked, hogy a karriered hosszú távon is megalapozd, szeretnél multinacionális környezetben dolgozni, tapasztalatot gyűjteni és a nyelvtudásodat is használni, fejleszteni, akkor itt a helyed!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Rövid fordítási feladatok egyes termékekre vonatkozóan
  • Akciós szórólapok fordítása (ebben standard szöveg van)
  • Adategyeztetés excelben
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Marketing/Reklám/Média/PR

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Marketing tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas fokú precztitás
  • Talpraesettség, magabiztosság

Munkaidő

  •  Napi 4 óra vállalása, hétfőtől - péntekig

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő csapat

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.