HR gyakornok (Ref.sz.: 26796)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: X. kerület
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Ezúttal számukra keresünk HR gyakornok az alábbi feladatok ellátására.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Toborzási kiválasztási feladatok
  • HR asszisztensi feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Humán erőforrás/Munkaügy

Készségek és személyes tulajdonságok

  • HR területen folytatott tanulmányok
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office alkalmazások kezelésében jártasság
  • 18. életév betöltése

Munkaidő

  • heti minimum  25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • magas szintű szakmai tapasztalat szerzési lehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazolása

Kérünk, töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.