Szerelő, kisegítő munkatárs (Ref.sz.: 26771)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Szeged
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ezúttal az NKM Áramszolgáltató Zrt. szerelői csapatába keresünk diákot.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Fogyasztásmérő szekrények összeszerelésében való aktív részvétel
  • Alkatrészek, különböző elemek csavarral való rögzítése, összeszerelése
  • Egyéb kisegítői feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Folyamatos munkavállalás legalább 3 hónapon keresztül
  • Pontos, precíz munkavégzés és jó kommunikációs készség
  • Min. heti két hétköznap vállalása
  • A munka jellege megkívánja a férfias, erős fizikumot

Munkaidő: Hétfőtől péntekig, 07.00 - 14.00 között - hetente két munkanap teljesítése kötelező!

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Órarendhez igazítható, előre tervezhető beosztás
  • Hosszú távú lehetőség

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.