Mobilapp termékmenedzser gyakornok (Ref.sz.: 26770)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót Mobilapp termékmenedzser gyakornoki pozicióra az alábbi feltételekkel:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Ügyfelek felé készülő anyagok megalkotása, például a felhasználói kézikönyv vagy egyéb tájékoztató anyagok és leírások
  • Résztvétel a termékfejlesztési ötletek összegyűjtésében és egységes megfogalmazásában
  • Kapcsolattartás IT és egyéb társterületekkel, valamint az ügyfelekkel
  • Adatbányszat, különböző analitikai rendszerek és táblázatok kezelése
  • Mobilapp tesztelése, hibajegyek nyomonkövetése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Bank/Biztosítás/Pénzintézet

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Egyetemi vagy főiskolai nappali aktív (vagy 25. életévét be nem töltött passzív) hallgatói jogviszony
  • Preferált gazdasági vagy informatikai felsőoktatási intézmény
  • Legalább 6 hónapos gyakorlati idő, heti minimum 25 óra
  • Jó kommunikációs készség, analitikus szemlélet
  • Magabiztos Excel és SQL használat
  • Kreativitás a problémamegoldás sokszínűségét illetően.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 08.00-16.00 között, előre egyeztetett beosztás alapján.

Beléptetésedhez szükséged lesz egy három hónapnál nem régebbi, három pontos erkölcsi bizonyítványra.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés
  • Kötetlen munkaidő
  • Vezető – és utánpótlásképző programok
  • Versenyképes gyakornoki fizetés - bruttó 1038 Ft/óra díjazás
  • Megbecsülés
  • Barátságos csapat, közvetlen légkör
  • Innovatív munkakörnyezet

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.