Adózási asszisztens (Ref.sz.: 26681)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Keszthely
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Z+D Nagykereskedelmi és Diszkont Kft. 1991-ben alakult Keszthelyen és azóta is kiszolgálja gasztronómiai, viszonteladói és kiskereskedelmi partnereit.  A vállalkozás mára a Dunántúl egyik legnagyobb, 100%-ban magyar tulajdonban lévő ital-élelmiszer nagykereskedőjévé nőtte ki magát. Illeszkedj be ebbe a nagy múltú körforgásba, ahol adózási szakértők segítsége lehetsz.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • adminisztratív feladatok
  • Excel, Word programok használata
  • iratrendezés, levelezés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • nappali aktív vagy passzív tagozatos hallgatói jogviszony
  • pénzügyi, számviteli, adózási tanulmányok
  • magas szintű Excel, Word tapasztalat

Munkaidő

  • heti 2 nap 8 órás ráérés egész évben

Amit kínálunk

  • állandó, hosszú távú munkalehetőség
  • tanulmányokhoz szorosan kapcsolódó gyakorlat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen vagy a 70/452 3180-as telefonszámon.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.