Rendszermérnök gyakornok (Ref.sz.: 26366)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A NETCLASS Kft. 2010-ben alapított, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő startup vállalkozás, amely nagyvállalati szoftverfejlesztéssel és információ-technológiai megoldásokkal foglalkozik. Vállalkozás büszke arra, hogy a munkavállalók és a szerződött partnerek elégedettsége nem csak a versenyképes juttatási csomagnak, hanem a folyamatos innovációnak, iránymutatásnak és a kollégák tudatos fejlesztésének köszönhető.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Üzemeltetési feladatokban való aktív részvétel
  • Dokumentációk készítése, karbantartása, bővítése
  • Ügyfelek szakmai támogatása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

IT/Informatika

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok
  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Hálózati ismeretek
  • Általánosan használt protokollok és működési mechanizmusainak ismerete (pl.: DHCP, FTP, HTTP(S), IMAP(S))
  • Switch-ek működési módjának elvi ismerete, előnyt jelent gyártóspecifikus tapasztalat
  • Vezeték nélküli megoldások ismerete
  • Belső hálózati (VPN) megoldások használatának ismerete (pl.: OpenVPN, PPTP, L2TP)
  • Tűzfal működésének elvi ismerete
  • Heti legalább 20 munkaóra vállalása
  • Precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1059-1294 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.