Marketing gyakornok (Ref.sz.: 26194)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: 2018.07.01.
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Nemzetközi parnercégünk közel 170 éve meghatározó szereplője a világ gyógyszergyártásának. Vezető globális gyógyszer-biotechnológiai vállalatként, erőforrásaikat és munkatársai szakértelmét a tudomány szolgálatába állítva folyamatosan azokat az új terápiás megoldásokat kutatja, amelyek egyre több ember számára teszik lehetővé a hosszabb és egészségesebb életet.
A szervezetben tudják, hogy a dolgozók számára a vállalat belső kultúrája legalább olyan fontos, mint hírneve, megjelenése a nyilvánosság felé.
Arra ösztönzik a kollégákat, hogy vegyék kezükbe saját karrierjüket, és így gyakoroljanak pozitív hatást az üzleti eredményekre. Az innovatív gondolatokat és az új ötleteket nyitottsággal és gondos odafigyeléssel fogadják, nem pedig szkepticizmussal és elutasítással. Így mindenki – függetlenül attól, hogy milyen pozícióban dolgozik – a kiválóságra törekszik.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Marketing projektekben való aktív részvétel

  • Piaci adatelemzés és adatbázis karbantartás

  • Prezentációk előkészítése

  • Fordítási feladatok (magyar-angol)

  • Egyéb ad-hoc adminisztratív feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Marketing/Reklám/Média/PR

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos szakirányú tanulmányok

  • Marketing szakmai ambíciók

  • Heti 20 óra munkavégzés

  • A MS office programok, különösen Excel felhasználó szintű ismerete

  • Hosszú távú munkavégzés

  • Angol nyelvtudás középszinten

Amit kínálunk:

  • Bérezés bruttó 1177 Ft/óra

  • Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés

  • Rugalmas, heti 20 órás munka

  • Kézzel fogható gyakorlati tapasztalatszerzés a marketingben

  • Támogató csapat, folyamatos projektek

  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.