Ügyfélszolgálati asszisztens (Ref.sz.: 26339)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Az Euronet Services Kft. az egyik legmegbízhatóbb elektronikus pénzügyi szolgáltató nagyvállalatává nőtte ki magát. Széles körű fizetési és tranzakció-feldolgozási szolgáltatásokat nyújt egyéni ügyfeleknek, szolgáltatóknak és pénzügyi szervezeteknek egyaránt. Világméretű befolyásra tett szert: jelenleg több mint 2500 ATM bankautomatát üzemeltet számos európai országban, valamint az Egyesült Államokban. Folyamatos termékfejlesztésekkel törekszik a pénzügyi tranzakciókat kényelmesebbé tenni ügyfelei számára. Jelenleg RÜGYFÉLSZOLGÁLATI ASSZISZTENST keresnek folyékony ANGOL nyelvtudással.

A SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítését igazoljuk, Neked csak annyi a dolgod, hogy építsd a jövőd!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Bejövő hívások fogadása,
  • Ügyfelek eligazítása,
  • Adminisztratív feladatok,
  • HR támogatás.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyékony angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office ismerete,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Talpraesett személyiség.

Munkaidő:

  • Hétköznaponként rugalmas beosztásban,
  • Heti 25-30 óra vállalása,
  • Legalább 6 hónapig.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1100 Ft/óra,
  • Igényes multinacionális környezet,
  • Szakmai gyakorlat igazolása.

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, amelyet a lenti űrlap kitöltésével és doc vagy pdf formátumú önéletrajz feltöltésével tehetsz meg.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.