Nyári munka a filmiparban (Ref.sz.: 26093)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha imádod a frissen vágott fű illatát és nem az irodában ülős típus vagy hanem inkább a szabadban szeretsz lenni akkor jelentkezz kertésznek! Emellett még jó színed is lesz nyár végére! ;)

De ha inkább a hűs, légkondis irodai munkát szereted akkor arra is van lehetőséged, mint adminisztrátor. Görgess lejjebb a részletekért!

A Magyar Nemzeti Filmalap Közhasznú Nonprofit Zrt. keresi lelkes kertészét és adminisztrátorait egy csodás helyre, ahol friss levegő és madárcsiripelés vár, nem messze a Moszkva tértől.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Adminisztratív munka:
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Teljes nyárra
Kert rendezés, pakolás:
  • Pakolás
  • Fűnyírás
  • Egyéb feladatok ellátása
  • 2 hónapos munka

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig rugalmas beosztásban
  • 8.00-17.00 közötti intervallumban

Amit kínálunk

  • Br. 1000 Ft/óra
  • Csendes, nyugodt környezet

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.