Pártfogó toborzó (Ref.sz.: 25795)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Eger
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Az SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban működő SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Az alapítvány a gyermekek egészséges fejlődését célozza, amivel segítik a fiatalokat eredményes életkezdésükben és jövőjük kialakításában. Céljuk az otthonukat vesztett gyermekek nevelése, a veszélyeztetett helyzetű gyerekek és családjaik támogatása, érdekeik képviselete.

"Minden gyermeknek joga van szeretetben és tiszteletben felnőni."

SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa

Segítsd Te is ez a nemes célt, pártfogó toborzói munkáddal, hogy minél több embert elérhessen!

Amennyiben kíváncsi vagy arra, hogy hogyan is telik az SOS Gyermekfalu toborzóinak egy napja, úgy az alábbi videón megnézheted:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Tájékoztatás nyújtás az SOS Gyermekfalvak munkájáról
  • Pártfogó tagok toborzása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Alapítvány/Non-profit

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Jó kommunikációs készség
  • Becsületes munkavégzés
  • Önállóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • br. 980 Ft/óra + jutalék
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hosszabb távon tervezhető munka

Ha szeretnél Te is egy nemes célt szoltálni, egy szuper csapatnak a tagja lenni, kapcsolatokat építeni és új barátokat szerezni, akkor várjuk jelentkezésed, az alábbi felületek egyikén:

  • a www.minddiak.hu oldalon történő regisztráció után jelöld meg a pozíciót
  • vagy írj e-mailt az [email protected] címre.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.