Back Office Asszisztens (Ref.sz.: 26071)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Philips Magyarország Kft. piacvezető pozíciót tölt be a szív-, és az akut betegellátás, az otthoni egészségügy, az energiahatékony világítástechnikai megoldások és új világítási alkalmazások területén. Csapatukba most adminisztratv feladatok elvégzésére keresnek diákot.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • A Health System részleg napi tevékenységének támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Excel táblázatok kezelése és készítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Microsoft Office (Word és Excel) felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Heti 20-25 óra vállalása (rugalmasan)

Amit kínálunk:

  • Órabér: br. 1038 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Rugalmas munkabeosztás
  • Fejlődési lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.