Medical Trainee (Ref.sz.: 25878)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: folyamatos munka kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Partnercégünk a világ 140 országában jelen van, több mint egy évszázada fejleszt gyógyszereket.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Az orvosi osztály munkájának támogatása
  • Marketing anyagok szakmai előkészítése
  • Adminisztratív feladatok önálló végzése
  • Irodalomkutatás, prezentációk és jegyzőkönyvek készítése
  • Szakmai és céges rendezvények szervezésében való aktív részvétel
  • Az orvoslátogatók továbbképző anyagainak előkészítése, a képzésben való részvétel (előadás, on-line tréning)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Gyógyszeripar/Vegyipar

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő orvostudományi/gyógyszerészeti/természettudományos egyetemi tanulmányok
  • Tudományos/gyógyszeripari érdeklődés
  • Felsőfokú angol nyelvtudás szükséges
  • Outlook, Excel és PPT felhasználói szintű magabiztos ismerete
  • Önállóság, felelősségvállalás, képesség önálló munkavégzésre
  • Határidőknek való megfelelés

Munkaidő: 8.30-17.00 között, rugalmas beosztásban, minimum heti 20 óra munkavégzés (van lehetőség otthoni munkavégzésre is)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1175 Ft/óra
  • Multinacionális környezet és a gyógyszeripar megismerése
  • HomeOffice esetében laptop biztosítása
  • diplomamunka elkészítésében való segédkezés

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Egy-két napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.