Utazásszervezési gyakornok (Ref.sz.: 25877)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Piacvezető utazásszervező vállalat a japán és nemzetközi beutaztatás területén, az európai utazási piacon. Kiterjedt nemzetközi irodahálózattal rendelkező cég működését a megbízhatóság és a dinamikus fejlődés jellemzi. Budapesti irodájukba működő európai egyéni turisták utazásait foglaló központ részére keresünk angolul jó beszélő diák gyakornokokat!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Részletes útitervek, programok, árajánlatok készítése

  • Túrák nyomon követése, frissítése a vállalati foglalási rendszerben

  • Csoportok, események nyomonkövetése a visszaigazolást követően

  • Rendszeradminisztráció, ügyfél-adatbázis frissítése

  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, céges partnerekkel

  • Számlázás nyomon követése a könyvelési részleggel együttműködve

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Idegenforgalom/Szálloda/Vendéglátás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony

  • Gyakorlott és biztos felhasználói szintû MS Excel ismeret

  • Magabiztos angolnyelvtudás szóban és írásban

  • Pontos, precíz, gyors munkavégzés

  • Önállóság

  • Kiváló kommunikációs képesség

  • Fejlett problémamegoldó-készség

  • Turizmus területen folytatott tanulmányok

Munkaidő:

Heti 30 óra rugalmasan H-P-ig

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1200 Ft-os órabér

  • Széleskörű szakmai tapasztalatszerzés

  • Igényes munkakörnyezet

  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.