Alkalmi munka fiúknak a Play IT-en (Ref.sz.: 25864)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Szeged
  • A munkába lépés időpontja: 2018-06-07
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • a Play IT előkészítésében való részvétel
  • berendezés, színpad építése és bontása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • ráérés az alábbi munkaidőben:

                          2018. június 07. csütörtök 22:00-02:00

                          2018. június 08. péntek 8:00-20:00

                          2018. június 09. szombat 8:00-20:00

                          2018. június 10. vasárnap 18:00-06:00

Munkavégzés helye

  • Szeged, TIK

Amit kínálunk

  • bérezés: bruttó 1000 Ft/óra
  • minimum 2 nap vállalása esetén bérlet a rendezvényre
  • alkalmi munkalehetőség
  • izgalmas munkakörnyezet

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.