Közigazgatási gyakornok (Ref.sz.: 25863)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Kormányzati Ügyfélvonal közigazgatási ügyekkel foglalkozó csoportjához várjuk jelentkezésedet! Fiatal diákcsapat, rugalmas munkaidő vár rád.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Bejövő hivatalos ügyek intézése telefonon vagy e-mailben

  • Betekintést nyerhetsz a közigazgatási tájékoztatás folyamataiba

  • Mentorod segítségével szert tehetsz valós szakmai tapasztalatra

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Államigazgatás/Közigazgatás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Közigazgatási és/vagy jogi tanulmányok folytatása

  • Ms Office felhasználói ismerete

Munkaidő: legalább heti 20 óra rugalmas időbeosztásban 3-4 órában, hétvégi munkavégzésre is van lehetőséged

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 038 Ft/óra

  • Lehetőséged van kommunikációs tréningeken részt venni

  • Könnyen megközelíthető munkahely

  • Igényes munkakörnyezet

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.