Idegennyelvű gyakornok (Ref.sz.: 25855)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Igazodunk az órarendhez, heti 20-40 órában is dolgozhatsz, rugalmas beosztásban és akár a karrieredet is megalapozhatod!

Az Avis Budget Group a világ piacvezető autókölcsönzőinek egyike. A Budapesten működő, európai régió működését támogató szolgáltató központunkba folyamatosan keresünk idegen nyelvű diák és gyakornoki pozícióinkra hallgatókat, adminisztratív feladatokra, rugalmas munkaidővel.

Fő tevékenységi területük az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben több mint 1000 kolléga dolgozik.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Idegen nyelven való levelezés a cég ügyfeleivel (angol és olasz/spanyol/német/francia nyelven)

  • Regisztrációk, lekérdezések elvégzése

  • Beérkező kérdések továbbítása a megfelelő csoportnak

  • Autóbérletekkel, károkkal kapcsolatos ügyek intézése

  • Általános irodai feladatok ellátása

  • Iratrendezés, dokumentumok nyilvántartása

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony

  • Magabiztos kommunikációs készség angol nyelven

  • Legalább középfokú francia vagy spanyol vagy olasz vagy német nyelvtudás

  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Proaktív hozzáállás, tanulási- fejlődési hajlandóság

Munkaidő: minimum heti 20 óra vagy akár heti 40 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Amiért érdemes az Avis Budget Group BSC-nél dolgozni:

  • Bruttó 1084 Ft/óra

  • BSC-je az Avis Budget Group vállalatcsoportjának tudásközpontja és a legnagyobb iroda globálisan

  • Multikulturális csapatában több mint 40 különböző országból érkező munkatárs dolgozik

  • Barátságos, együttműködő szemléletmód

  • Fejlődési lehetőség

  • Dinamikus környezet

  • Díjnyertes, környezettudatos iroda

  • Számos céges rendezvény, amin jól érezheted magad és jótékonykodásra is lehetőséget kapsz

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően vagy küld el önéletrajzod a [email protected] e-mail címre.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.