Értékesítés támogatás (Ref.sz.: 25841)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: 2018.05.28.
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha hosszú távra keresel fix és megbízható munkalehetőséget?

A Magyar Telekom Nyrt. IX. kerületi csapatába várjuk jelentkezésedet  Értékesítés támogató munkakörre, rugalmas munkaidővel!

Együtt Veled.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Értékesítési folyamatok adminisztrációs részének ellátása

  • Csomagok módosítása, átírása

  • Számlázás, csekk nyomtatás

  • Háttérrendszerek kezelése

  • Emailek megválaszolása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony

  • Gyors, precíz, pontos munkavégzés

  • Ügyfélközpontú hozzáállás

  • Folyamatos és heti rendszeres munkavállalás

  • Heti 20 óra vállalása

  • Betanításon való részvétel

Munkaidő

H-Szo: 8.00-18.00 között rugalmas beosztásban

2018.06.08-án indul egy 5 napos csoportos oktatás, melynek keretében elsajátíthatsz minden tapasztalatot és tudást, amely a munka elvégzéséhez szükséges, és betekintést nyerhetsz a Magyar Telekom működésébe.

Miért jó a Magyar Telekomnál dolgozni?

  • Bruttó 975 -1200 Ft/óra (900 Ft alapbér + 300 Ft a ledolgozott órák és a teljesítmény alapján

  • Bónusz, jutalék (az alapbér 10-15%-a)

  • Mentor segíti szakmai fejlődésed, az elméleti tudásodat a gyakorlatban is fejlesztheted

  • Folyamatos képzések

  • Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal

  • Igényes munkakörnyezet

  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz

  • Fiatalos légkör

  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.