Fordító asszisztens (Ref.sz.: 25595)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XIII., Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

EC Innovations egy nemzetközi fordító iroda, akik törekednek arra, hogy egyaránt kínáljon megoldást mindegy ügyfele nyelvi igényeire, azzal hogy legmagasabb minőségi lokalizációs szolgáltatásokat nyújtja.

A projektmendzsereik mellé keresünk diákokat, aki segítik a munkájukat.

Görgess lejjebb a további információkért.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatok rögzítése, webes keresés
  • Projektmendzserek munkájának a támogatása
  • Fájlok előkészítése, fordítási memória karbantartása
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Munkaidő: hétfő és péntek között heti 15-20 óra vállalása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bruttó 1 177 Ft/óra
  • Tömegközlekedéssel könnyen megközelíthető munkahely
  • Rugalmas időbeosztás

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség és megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezz rá egy rövid regisztrációt követően, vagy küldd el az önéletrajzod a [email protected] email címre.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.