Kisegítő recepciós (Ref.sz.: 25593)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest VI., Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünk keres recepciós munkatársat a 6. kerületi irodájukba.

Dán SSC-ről van szó, így az angol nyelvet biztosan kell majd használod,de mivel elnyerték 2017-ben a legjobb iroda címet biztos, hogy egy modern környezetben végezheted a munkádat.

Görgess lejjebb a feladatokért!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Recepcióra érkező vendégek fogadás
  • Telefonok e-mailek kezelése
  • Recepciós kolléganők helyettesítése
  • egyéb adminisztratív feladatok

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8.00 - 18.00 között

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középszintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Angol nyelv gyakorlása
  • Rugalmas időbeosztás

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség és megfelelsz az elvárásoknak, jelentkezz rá egy rövid regisztrációt követően, vagy küldd el az önéletrajzod a viragos.regina@minddiak.hu email címre.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.