HR gyakornok (Ref.sz.: 25590)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: X. kerület
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Az OMV 9 európai országban mintegy 1.400 töltőállomást üzemeltet, ebből 186 Magyarországon található.

Az OMV töltőállomások többet nyújtanak az üzemanyagnál – igazi szolgáltató központok, melyek számos terméket és szolgáltatást kínálnak kiemelkedő minőségben a MaxxMotion Performance üzemanyagoktól kezdve, a VIVA kávézókon át, ahol olasz pörkölésű FAIRTRADE VIVA kávéval és finom szendvicsekkel várja vásárlóit, a modern autómosó programokig. Ezen túlmenően az OMV töltőállomások számos helyi igényt kielégítő szolgáltatást is biztosítanak, mint csomagátvételi lehetőség, lottózás, bankkártya automata vagy ingyenes WiFi.

Az OMV elkötelezett az iránt, hogy többet törődjön, többet nyújtson – többet, mint amennyit vásárlóink elvárnak.

Ezúttal a cég központi irodajába kínálunk munkalehetőséget, modern környezetben, könnyen megközelíthető helyen.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése (pl.:távollétek - szabadság, táppénz rögzítése)
  • bérszámfejtés előkészítése külső bérszámfejtő cég részére
  • béren kívüli juttatások adminisztrálása
  • kereseti, munkáltatói igazolások kiállítása
  • kártya beléptető rendszer kezelése
  • munkaszersződések, módosítások készítése
  • munkaköri leírások menedzselése
  • a munkavállalók személyes adatainak kezelése
  • éves orvosi munkaalkalmassági vizsgálatok naprakész nyilvántartása
  • toborzás - kiválasztási feladatok (interjúk szervezése, AC-k támogatása, kapcsolattartás HR szolgáltató partenerkkel)

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Humán erőforrás / Munkaügy

Készségek és személyes tulajdonságok

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok legalább két féléven át ( HR / gazdasági tanulmányok)
  • rugalmas beosztásban heti kb. 20-25 óra vállalása
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás (írásban és szóban )
  • magabiztos excel használat

Amit kínálunk

  • Kezdő bér:bruttó 1.059 Ft/óra
  • Kiszámítható munka, órarendhez igazítható beosztás
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Hosszú távú lehetőség
  • Modern irodai környezet

Regisztráció után a honlapunkon a jelentkezés gombra kattintva vagy a bor.katalin@minddiak.hu e-mail címre, "OMV" jeligével küldött önéletrajzzal.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.