Folyamatfejlesztési és ügyfélélmény gyakornok (Ref.sz.: 25586)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Békéscsaba
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank részére keresünk diák munkavállalót Folyamatfejlesztési és ügyfélélmény gyakornoki pozicióra az alábbi feltételekkel:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Folyamatjavító projektek, kezdeményezések támogatása
  • A projektek által kialakított új folyamatok minél egyszerűbbé, hatékonyabbá tételének biztosítása
  • Egyeztetés a projektek érintettjeivel
  • Külső és belső legjobb gyakorlatok feltárása és alkalmazása
  • Prezentációk készítése és megtartása
  • A saját hatáskörén belüli projektek feladatok időben, elvárt minőségben, a bank szabályainak valamint az ügyfélelvárásoknak megfelelően történő leszállítása
  • Budapest Bank ügyfeleinek telefonos megkeresése és véleményük felmérése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Bank/Biztosítás/Pénzintézet

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő gazdasági felsőfokú tanulmányok
  • Excel, PowerPoint, Word szakmai ismerete
  • Folyamatszemlélet
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Strukturált elemző és problémamegoldó készség
  • Logikus gondolkodásmód, lényeglátás, precizitás
  • Eredményorientáltság, tettre kész hozzáállás, együttműködési készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Középfokú angol nyelvtudás

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 08.00-16.00 között, előre egyeztetett beosztás alapján.

Csak úgy jelentkezz, ha hosszú távon tudod vállalni a munkát és heti minimum 3 napot tudnál dolgozni!

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés
  • Kötetlen munkaidő
  • Vezető – és utánpótlásképző programok
  • Versenyképes gyakornoki fizetés - bruttó 1038 Ft/óra díjazás
  • Megbecsülés
  • Barátságos csapat, közvetlen légkör
  • Innovatív munkakörnyezet

Várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZ feltötlésével tehetsz meg.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.