Szoftver fejlesztő gyakornok (Ref.sz.: 25578)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres gyakornokokból álló fejlesztőcsapatába front-end és back-end fejlesztés iránt érdeklődő hallgatókat  Szoftver fejlesztő gyakornoki pozícióba.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Együttműködés a belső üzleti partnerekkel
  • Megfelelően működő alkalmazások tervezése, megvalósítása
  • Különböző platformokon található szoftveres problémák megoldása
  • Programozási feladatok elvégzése
  • Alkalmazások fejlesztése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos BSc vagy MSc tanulmányok informatika területen
  • Jártasság az alábbi technológiák közül legalább kettőben: JavaScript, HTML5, CSS, Angular, iOS ( Objective C/Swift), React, React Native, Java, Python, PHP, SQL, GraphQL
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Munkaidő: heti min. 20 órában történő munkavégzés

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődés
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Szakdolgozatírási lehetőség
  • Fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Rugalmas, órarendhez igazítható munkaidő
  • Karrierlehetőség
  • Diákbér: bruttó 1350 Ft/óra

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!