Pénzügyi gyakornok (Ref.sz.: 25572)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: folyamatos munka kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Partnercégünk a világ 140 országában jelen van, több mint egy évszázada fejleszt gyógyszereket.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • A pénzügyi osztály munkájának támogatása
  • Önálló feladatok, riportok készítése
  • Havi zárás könyvelési támogatása
  • Társosztályokkal való szoros és folyamatos kapcsolattartás, együttműködés
  • SAP integrált szoftver megismerése és alkalmazása
  • Vállalati folyamatok megismerése és társosztályok támogatása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő felsőfokú pénügyi/gazdasági tanulmányok
  • Pénzügy és számviteli érdeklődés
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Outlook, Excel és PPT felhasználói szintű magabiztos ismerete
  • Önállóság, felelősségvállalás képesség egyedül/önálló munkavégzésre
  • Határidőknek való megfelelés

Munkaidő: 8.30-17.00 között, rugalmas beosztásban, minimum heti 20 óra munkavégzés (van lehetőség otthoni munkavégzésre is)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1175 Ft/óra
  • Multinacionális környezet és a gyógyszeripar megismerése
  • HomeOffice esetében laptop biztosítása
  • diplomamunka elkészítésében való segédkezés

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát jelentkezz rá regisztráció követően.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.