Desktop támogató (Ref.sz.: 25553)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Tiszaújváros, Tiszaújváros (Járás)
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • desktop támogató munkatársak napi munkájának támogatása;
  • desktopok, laptopok, mobil telefonok kiadása, telepítése, visszavétele;
  • felhasználók informatikai támogatása, beérkező hibajegyek kezelése, adminisztrálása;
  • projekt feladatokban való részvétel;
  • hálózati alap feladatok elvégzése.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • alapfokú angol nyelvtudás;
  • fejlett együttműködési készség;
  • jó kommunikációs készség;
  • igényes, pontos munkavégzés és precizitás;
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség

Munkaidő

  • hétfőtől péntekig 8:00 - 17:00, előre egyeztetett beosztás szerint

Amit kínálunk

  • diákbér: 1100 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség
  • leigazolható szakmai gyakorlat
  • utazási költségtérítés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció és a ráérés megjelölésével tehetsz meg!

Tölts fel egy önéletrajzot doc vagy pdf formátumban.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.