HR gyakornok (Ref.sz.: 25548)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Gödöllő
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • 2-4 fős HR csapat napi munkájának támogatása
  • HR projektekben való részvétel
  • Szervezési, elemzési feladatok ellátása
  • Adminisztratív teendők elvégzése
  • Interjúkon való részvétel
  • Belépő kollégák támogatása, segítségnyújtás a beléptetésben
  • HR rendszerek karbantartása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Humán erőforrás / Munkaügy

Készségek és személyes tulajdonságok

  • aktív hallgatói jogviszony felsőfokú intézményben
  • heti minimum 16 óra vállalása minimum 1 éven keresztül
  • középfokú angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • számítógépes felhasználó szintű ismeretek (Microsoft Office),

Munkaidő: H-P között heti minimum 16-20 óra vállalása

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik hosszú távon el tudják vállalni.

Amit kínálunk

  • bruttó 1100 Ft/ óra diákbér,
  • tapasztalatszerzési lehetőség
  • kitűnő szakmai fejlődés és karrierlehetőség
  • kreatív munkalehetőség
  • összetartó és lendületes csapat
  • modern munkahelyi környezet
  • szakmai gyakorlatként visszaigazolás a felsőoktatási intézmény felé

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.