Ellátási gyakornok (Ref.sz.: 25531)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XIII.
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Nemzetközileg is ismert biztosítócég keres fejlődni vágyó és ambíciókkal teli egyetemi tanulmányokat folytató diák munkatársat heti 20-25 órás munkavégzésre a XIII. kerületben.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Az ellátási termékportfólióba tartozó eszközök, anyagok, szolgáltatások napi szintű kiszolgálásban való aktív részvétel.
  • Folyamatok működtetéséhez szükséges statisztikák, igazolások kiadása.
  • Havi elszámolások elkészítésében való segítségnyújtás.
  • Belső ügyfelektől érkező igények fogadása, azok feldolgozása, rendszerben történő rögzítése.

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Gazdasági

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó, analitikus gondolkodásmód
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód
  • Magabiztos Ms Office ismeret (Excel, Word)
  • Heti 20-25 óra vállalása rugalmasan

Munkaidő: hétfő és péntek között heti 20-25 óra vállalása, 8:00 - 17:30 között

Amit nyújtunk

  • Bruttó 1038 Ft/óra
  • Izgalmas szektorban dolgozhat
  • Igényes munkakörnyezet

Jelentkezésedet elküldheted a bako.dorottya@minddiak.hu címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3170 Visszahívunk!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.