HR asszisztens (Ref.sz.: 25242)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest VII., Budapest
  • A munkába lépés időpontja: amint lehet
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha szeretnéd jobban megismerni a nagyvállalatok kiválasztási folyamatait, HR szakmai tapasztalatot szerezni egy támogató közegben, akkor várjuk jelentkezésedet! Garantáljuk számodra a szakmai fejlődési lehetőséget!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Álláshirdetés publikálása
  • Önéletrajzok válogatása adott szempontrendszer szerint
  • Jelentkezők telefonos tájékoztatása, szűrése
  • Egyéni és csoportos interjúk megtartása
  • Kiválasztáshoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
  • Folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel és megbízókkal
  • Be- és kiléptetéssel kapcsolatos teendők elvégzése

A fenti feladatokra betanítunk!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Humán erőforrás / Munkaügy

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Jó kapcsolatépítéssel és közvetlen kommunikációddal támogatod a toborzás sikerét.
  • A hatékony időbeosztás és a figyelemmegosztás nem okoz gondot.
  • Jó problémamegoldó, önálló személyiséged segít, hogy az előre nem tervezett fordulatokat jól kezeld.

Munkaidő: 30-40 óra/hét (min. 4 hétköznap) legalább 6 hónapig

Amit kínálunk:

  • Br. 1083 - 1150 Ft / óra ledolgozott idő arányában
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • összetartó, barátságos csapat :)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed a lenti űrlap kitöltésével.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.