IT asszisztens (Ref.sz.: 25326)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XI., Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Magyar Telekom XI. kerületi fiatalos csapatába várjuk jelentkezésedet IT asszisztens munkakörre rugalmas munkaidővel, jó bérrel!
Együtt Veled.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Webshoppal kapcsolatos tesztelések

  • Tesztek összefoglalása

  • Fejlesztési igényeknél specifikáció összeállítása

  • Reklamációk összesítése

  • Cikkszámok, periódusok létrehozása

  • SRM (Supply Relationship Management) betöltő készítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Elektronika/Telekommunikáció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Magabiztos Excel használat

  • Folyamatos és heti rendszeres munkavállalás

  • Gyors és precíz munkavégzés

  • Heti minimum 20-25 óra vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16-ig rugalmasan

Amit nyújtunk

Bruttó 1040 Ft/óra
Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal
Igényes munkakörnyezet
Fiatalos légkör

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted a telekom@minddiak.hu címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.