Kommunikációs gyakornok (Ref.sz.: 25283)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XI., Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Hazai meghatározó távközlési vállatnak keresünk Kommunikációs gyakornok feladatra lelkes diákokat!
Hosszú távú munkalehetőség, egyetem melett is rugalmas beosztással vállalható!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Telefonos gépi hang ellenőrzése, tesztelése (szöveg, helyes funkció működés, helyes E2E folyamat működés)
  • Esetleges hibák helyének és típusának meghatározása
  • Tesztjegyzőkönyv készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az IT területtel, hibák javíttatása
  • Alkalmanként szövegírás, kapcsolattartás a jogi, projekt és marketing társterületekkel
  • Szövegkönyvek, ügyfél tájékoztató anyagok aktualizálása, folyamatos karbantartása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Word/Excel felhasználói szintű ismerete
  • Helyesírás pontosan, tömören, de a hétköznapi ember számára érthetően tud fogalmazni
  • Precíz, alapos, képes önállóan dolgozni és komplex folyamatokat átlátni
  • Magyar Telekom termékeit ismeri
  • Angol nyelv alap szinten

Munkaidő: H-P 8-17, heti minimum 20 óra vállalása rugalmasan

Amit nyújtunk

  • bruttó 1002 Ft/óra
  • igényes munkakörnyezet
  • fiatalos légkör

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted [email protected] címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3170 Visszahívunk!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.