Ügyfélszolgálati adminisztráció (Ref.sz.: 25319)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest IX., Budapest
  • A munkába lépés időpontja: 2018.04.03.
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha szívesen dolgoznál egy multinacionális cégnél igényes munkakörnyezetben, ahol te állíthatod össze a saját beosztásod, ez a munka neked való!
A Magyar Telekom Nyrt. IX. kerületi diákcsapatába várjuk jelentkezésedet adminisztrációs munkakörre rugalmas munkaidővel, jó bérrel!
Hozd magaddal barátodat, barátnődet is!
Együtt Veled.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Bejövő ügyféllevelek - tartalmuk szerint  - vállalati csoportokra történő delegálása

  • Egyszerű ügyféllevelek (sablon alapú) megválaszolása

  • Ügyfél státusz kezelés

  • A levelezési csoport háttér-adminisztratív támogatása (adatrögzítés,fénymásolás, szkennelés) egyéb irodai teendők ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony

  • Ms office ismeret

  • Ügyfélközpontú hozzáállás

  • Folyamatos és heti rendszeres munkavállalás

  • Jó helyesírási készség

  • Gyors és precíz munkavégzés

  • Heti minimum 20 óra vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-20:00- ig, szombaton 8:00-16:00-ig rugalmasan

Amit nyújtunk

  • Bruttó 975 -1200 Ft/óra (900 Ft alapbér + 300 Ft a ledolgozott órák és a teljesítmény alapján

  • Bónusz, jutalék (az alapbér 10-15%-a)

  • Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal

  • Mentor segíti szakmai fejlődésed, az elméleti tudásodat a gyakorlatban is fejlesztheted

  • Igényes munkakörnyezet

  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz

  • Fiatalos légkör

2018.04.03- án indul egy 4 napos, csoportos oktatás, melynek keretében elsajátíthatsz minden tapasztalatot és tudást, amely a munka elvégzéséhez szükséges, és betekintést nyerhetsz a Magyar Telekom működésébe.

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted a [email protected] címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.