Mérnök gyakornok (Ref.sz.: 25310)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XI., Budapest
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

A Philips Lighting egy nemzetközileg elismert piacvezető cég kiemelt szakértelemmel a megújuló (LED) világítási megoldások fejlesztésében, gyártásában és alkalmazásában. Most Világítástechnikai tervező gyakornokot keresünk hosszú távra:

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Világítástechnikai tervezés (Lighting application design)
  • Dialux program mindennapos használata
  • Közreműködés az ajánlatok készítésében
  • Ügyfélkapcsolati menedzserekkel való rendszeres együttműködés

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Középfokú angol és magyar nyelvtudás
  • Precizitás, megbízhatóság, önállóság
  • Jó kommunikációs képességek
  • Microsoft Office programcsomag ismerete (különös tekintettel az Excel használatra)
  • Heti 20-25 óra vállalása

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés a világítástechnika globális piacvezetőjénél
  • Órabér: br. 1200 Ft
  • Tanulási lehetőség a szakma legjobbjaitól
  • Első osztályú munkakörnyezet, dinamikus csapat

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően vagy küldd el az öneletrajzodat a [email protected] email címre.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.