Könyvelő gyakornok (Ref.sz.: 25297)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XII., Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • számviteli szolgáltatásban és pénzügyi folyamatmenedzsmentben való részvétel
  • a könyvelésre átvett anyag gépi feldolgozásra való előkészítése, ellenőrzése
  • kontírozott bejövő és kimenő számlák könyvelése
  • pénzügyi / számviteli egyeztetések elvégzése
  • részvétel a havi, negyedéves, éves zárásokban
  • riportkészítés
  • közreműködés hatósági vizsgálatok során

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív fél év
  • folyamatban lévő felsőfokú  tanulmányok (gazdasági, pénzügyi, számviteli)
  • kommunikáció képes angol nyelvtudás
  • Office ismeretek
  • megbízhatóség, önállóság

Munkaidő: Hétfő és péntek,08:00-18:00 között, heti 20-25 órában

Amit kínálunk:

  • br. 1295 Ft/óra
  • hosszútávú munkalehetőség
  • tanulmányok befejezését követően pályakezdő munkalehetőség
  • barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat

Önéletrajzod elküldheted a zsiros.agnes@minddiak.hu címre. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3337. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztráció követően.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.