Logisztikai munkatárs (Ref.sz.: 25296)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ezúttal XI. kerületi nemzetközi kereskedelemmel foglalkozó partnercégünk részére keresünk logisztikai munkatársat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Beérkezű áruk kezelése: címkézés, bevételezés, logisztikai okmányok iktatása
  • Megrendelések feldolgozása: iktatás, fuvarlevélkészítés, futárcégekkel történő kapcsolattartás, megrendelések visszaigazolása
  • Raktárkészlet- figyelés
  • Teljesített megrendelések hóvégi számlázásra történő előkészítése, számlák szortírozása, sorszámozása, lefűzése
  • Havi könyvelési anyagok rendszerezése, előkészítése
  • Külföldi magyar kollégákkal való kapcsolattartás (magyarul)
  • Alkalmanként ajánlatok előkészítése

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • betöltött 18 életév
  • MS Office ismeret
  • precizitás, igényesség
  • betanítás után önállóság

Munkaidő: Hétfő és Péntek között, 09.00 - 13.00 óra között

  • Heti 4-5 nap, napi 4-órában

Amit kínálunk

  • bruttó 1200 Ft-os órabér
  • kellemes munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége

Amennyiben a pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet regisztráció és fényképes önéletrajz feltöltése után.

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.