Ügyfélszolgálati gyakornok (Ref.sz.: 25286)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest XIII., Budapest
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Az Avis Budget Group a világ piacvezető autókölcsönzőinek egyike. A Budapesten működő, európai régió működését támogató szolgáltató központunkba folyamatosan keresünk idegen nyelvű diák és gyakornoki pozícióinkra hallgatókat, heti legalább 20 órás adminisztratív feladatokra, rugalmas időbeosztással. Itt valóban egy nemzetközi csapat értékes tagja lehetsz. Fő tevékenységi területeink az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben több mint 1000 kolléga dolgozik.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Angol és svéd vagy finn vagy dán vagy norvég nyelvű levelezés a cég ügyfeleivel
  • Beérkező levelek megválaszolása
  • Regisztrációk, lekérdezések elvégzése
  • Beérkező kérdések továbbítása a megfelelő csoportnak
  • Dokumentációk bekérése e-mailen

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Skandináv nyelvtudás társalgási szinten (svéd vagy finn vagy dán vagy norvég)
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség
  • 6 hónapos munkavégzés

Munkaidő: minimum heti 20 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 1150 Ft/óra
  • Multikultúrális, fiatalos csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Különféle vállalati események

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően vagy küld el önéletrajzod a [email protected] e-mail címre.
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.