Adminisztrációs munka Sárváron (Ref.sz.: 25279)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Szombathely, Szombathely (Járás)
  • A munkába lépés időpontja: 2018-03-09
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Sárvári logisztikai partnerünk részére keresünk jó képességű diákot órarendhez alkalmazkodó beosztásban.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Küldemények nyomonkövetése
  • Számlák és fuvarlevelek készítése
  • CRM dokumentumok kitöltése
  • Export folyamatok koordinálása
  • Futárok munkájának segítése
  • Napi és heti riportok készítése
  • Egyéb ad-hoc feladatok ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Beszerzés/Logisztika/Szállítás

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Minimum fél év vállalása
  • Office ismeret, ezenbelül erős Excel ismeret
  • Heti min. 2-3 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft/óra
  • Szükség esetén utazási költség kiegészítés
  • Szakmai gyakorlat igazolása
  • Szakterületnek megfelelő munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, nemzetközi környezet

Munkaidő:

 Hétfő és péntek között heti 2-3 alkalommal rugalmas időbeosztásban, 7-17.00-ig

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá regisztrációt követően, vagy küldd el a fényképes önéletrajzod a [email protected] e-mail címre! Ne felejtsd el beleírni a tárgyba, hogy "raktári adatrögzítés"!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.