Adminisztráció, irattár (Ref.sz.: 25278)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Szeged, Szeged (Járás)
  • A munkába lépés időpontja: azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal szegedi partnercégünk részére keresünk adminisztratív-  és adatrögzítési munkára diákokat.

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • ügyféladminisztráció
  • dokumentumok kezelése, szétválogatása, szortírozása, adatbevitele
  • a postázási csoport adminisztratív támogatása (adatrögzítés, adatbevitel) + egyéb irodai teendők ellátása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Asszisztencia/Adminisztráció

Készségek és személyes tulajdonságok

  • nappali, aktív vagy passzív tagozatos jogviszony
  • betöltött 18. életév, érettségi
  • MS Office ismeret
  • heti minimum 3 nap ráérés 4 órás műszakokban

Munkaidő: 2018. április 06-ig 4 órás beosztásokban- Hétfőtől csütörtökig 8:00-16:30 között, péntek 08.00-14.00 között

Amit kínálunk

  • bruttó 1040 Ft/órabér
  • multinacionális munkakörnyezet
  • karrierlehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után tehetsz meg. Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.