Vodafone adminisztrációs gyakornok (Ref.sz.: 25269)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest
  • A munkába lépés időpontja: folyamatos munka kezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.
Csatlakozz hozzánk!

Gyakornoki pozícióba keresünk diákot Partnerünk, a Vodafone Magyarország Zrt. megbízásából.
Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a nagyvállalati és kormányzati értékesítés területével.

Pályakezdő vagy?
Nem probléma! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!

Kevesebb órád lesz a félévben?
Heti 20 órában dolgozva, szabad hétvégékkel van időd tanulmányaidra koncentrálni, pénzt kereshetsz és gyakorlatot szerezhetsz!
Ez az állás SZAKMAI GYAKORLATOD teljesítéséhez is ideális! :)

Karriert építenél?
Egy jónevű nagyvállalatnál szerzett tapasztalat később mindig jól mutat egy önéletrajzban!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Adatbázis frissítése és naprakészen tartása
  • Szerződések nyomon követése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Diákmunka/Szakmai gyakorlat

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (akár passzív / évhalasztó is)
  • Angol középfokú ismeret
  • Microsoft Office alkalmazások ismerete (ppt, xls, Ms Word, etc…)
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód, nyitottság

Munkaidő: rugalmas beosztásban, heti 20 óra vállalása hétköznapokon

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1050 Ft/óra
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Rugalmas beosztás
  • Fejlődési és továbblépési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.