Villamosmérnök gyakornok (Ref.sz.: 25047)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzetében, Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk keres Cabinet Design Engineering gyakornokot!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • Az elektromos folyamatvezérlő és állapotdiagnosztikai szekrény tervező csapatának támogatása, követelményeknek megfelelő dokumentáció előkészítésével
  • CAD rajzok késztítése
  • MS Word, MS Excel dokumentumok kezelése
  • Adatlapok, alkatrészleírások készítésének támogatása
  • Összeszerelési rajzok készítése és frissítése
  • Újfajta design technológiák alkalmazása a szekrénytervezés hatékonyabbá tétele érdekében

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Energetika/Villamosság

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Folyamatban lévő mérnöki MSc/BSc tanulmányok legalább még egy évig
  • Heti minimum három nap vállalása
  • Jó kommunikációs képesség angol és magyar nyelven
  • Jó problémamegoldó képesség
  • MS Word, PowerPoint és Excel ismerete

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1102 Ft-os órabér
  • Igényes, modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.