Beszerzési és számlázási gyakornok (Ref.sz.: 25106)

Mind-Diák Szövetkezet

  • A munkavégzés helye: Budapest VI., Budapest
  • A munkába lépés időpontja: Azonnali munkakezdés
  • Munkaidő: megállapodás alapján (időszakos munka)

Munkahelyi információk

Szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk diákot a felvételért és számvitelért felelős osztályukra.

Görgess lejjebb a további információkért!

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

  • SAP rendszerben szereplő számlaképek lementése és szkennelése
  • Intercompany riportok futtatása Excelben
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő: Hétfő és péntek között  8.00 -18.00 óra között 20-30 óra vállalása

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

Szükséges végzettség

főiskolai/egyetemi hallgató

Képzési szak

Pénzügy/Számvitel/Kontrolling

Készségek és személyes tulajdonságok

  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Hosszú távú lehetőség
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.